MDM-51SH004L
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος MICRO 51POS SKT 24"
Φύλλα δεδομένων: 1.MDM-51SH004L.pdf2.MDM-51SH004L.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 903 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 903 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MDM-51SH004L
Αριθμός εξαρτήματος MDM-51SH004L Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή MICRO 51POS SKT 24" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 903 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MDM-51SH004L.pdf2.MDM-51SH004L.pdf
Χρήση - Τύπος D-Type, Micro-D
θωράκιση - Σειρά MDM
Αλλα ονόματα 096523-0349
IMDM-51SH004L
IMDM-51SH004L-ND
MDM51SH004L-ND
Αριθμός θέσεων 51
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Μήκος 2.00' (609.60mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λεπτομερής περιγραφή D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 2.00' (609.60mm) Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads