MDM-51SH003M7
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος MICRO-D PLUG 51POS SKT 18" WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.MDM-51SH003M7.pdf2.MDM-51SH003M7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MDM-51SH003M7
Αριθμός εξαρτήματος MDM-51SH003M7 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή MICRO-D PLUG 51POS SKT 18" WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1011 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MDM-51SH003M7.pdf2.MDM-51SH003M7.pdf
Χρήση - Τύπος D-Type, Micro-D
θωράκιση - Σειρά MDM
Αλλα ονόματα 096523-1034
IMDM-51SH003M7
IMDM-51SH003M7-ND
MDM51SH003M7-ND
Αριθμός θέσεων 51
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Μήκος 1.50' (457.20mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λεπτομερής περιγραφή D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 1.50' (457.20mm) Plug, Female Sockets to Individual Wire Leads