MDM-31SH034B-F222
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CABLE ASSY D TO MICRO-D MULTI 8"
Φύλλα δεδομένων: MDM-31SH034B-F222.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 551 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 551 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MDM-31SH034B-F222 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CABLE ASSY D TO MICRO-D MULTI 8" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 551 pcs Φύλλο δεδομένων MDM-31SH034B-F222.pdf
Χρήση - Τύπος D-Type, Micro-D
θωράκιση - Σειρά MDM
Αριθμός θέσεων 31 Μήκος 0.667' (203.20mm, 8.00")
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λεπτομερής περιγραφή D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple, Individual 0.667' (203.20mm, 8.00") Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads
Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Επικοινωνία Finish Gold
Χρώμα Multiple, Individual 2ο Connector Individual Wire Leads
1ο Connector Receptacle, Female Sockets
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MDM-31SH029P
MDM-31SH029P
Περιγραφή: MICRO 31 F 10" YEL JACKP
Σε απόθεμα: 1398 pcs
Κατεβάστε: MDM-31SH029P.pdf
RFQ
MDM-31SH034B
MDM-31SH034B
Περιγραφή: MICRO 31POS SKT 8"