MDM-31SH004B
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος MICRO 31POS SKT 24"
Φύλλα δεδομένων: 1.MDM-31SH004B.pdf2.MDM-31SH004B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MDM-31SH004B
Αριθμός εξαρτήματος MDM-31SH004B Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή MICRO 31POS SKT 24" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1357 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MDM-31SH004B.pdf2.MDM-31SH004B.pdf
Χρήση - Τύπος D-Type, Micro-D
θωράκιση - Σειρά MDM
Αλλα ονόματα 096519-0141
IMDM-31SH004B
IMDM-31SH004B-ND
MDM31SH004B-ND
Αριθμός θέσεων 31
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Μήκος 2.00' (609.60mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λεπτομερής περιγραφή D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 2.00' (609.60mm) Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads
Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Επικοινωνία Finish Gold
Χρώμα Multiple 2ο Connector Individual Wire Leads
1ο Connector Receptacle, Female Sockets
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MDM-31SH003P-A174
MDM-31SH003P-A174
Περιγραφή: MICRO 31 F 18" RBW JACKP A174
Σε απόθεμα: 1163 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
MDM-31SH004B-A174
MDM-31SH004B-A174
Περιγραφή: MICRO 31C S 24" RBW NI
Σε απόθεμα: 1406 pcs
Κατεβάστε: MDM-31SH004B-A174.pdf
RFQ
MDM-31SH004B-A172
MDM-31SH004B-A172
Περιγραφή: MICRO
Σε απόθεμα: 584 pcs
Κατεβάστε: MDM-31SH004B-A172.pdf
MDM-31SH004F
MDM-31SH004F
Περιγραφή: MICRO 31POS SKT 24"