MDM-25SH029P
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος MICRO 25POS SKT 10" YEL
Φύλλα δεδομένων: 1.MDM-25SH029P.pdf2.MDM-25SH029P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MDM-25SH029P
Αριθμός εξαρτήματος MDM-25SH029P Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή MICRO 25POS SKT 10" YEL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1578 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MDM-25SH029P.pdf2.MDM-25SH029P.pdf
Χρήση - Τύπος D-Type, Micro-D
θωράκιση - Σειρά MDM
Αλλα ονόματα IMDM-25SH029P
MDM25SH029P
Αριθμός θέσεων 25
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Μήκος 0.833' (254.00mm, 10.00")
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λεπτομερής περιγραφή D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.833' (254.00mm, 10.00") Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads