MDM-25SH001K
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος MICRO 25POS SKT 18" YEL
Φύλλα δεδομένων: 1.MDM-25SH001K.pdf2.MDM-25SH001K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MDM-25SH001K
Αριθμός εξαρτήματος MDM-25SH001K Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή MICRO 25POS SKT 18" YEL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1364 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MDM-25SH001K.pdf2.MDM-25SH001K.pdf
Χρήση - Τύπος D-Type, Micro-D
θωράκιση - Σειρά MDM
Αλλα ονόματα 096517-0035
IMDM-25SH001K
IMDM-25SH001K-ND
MDM25SH001K-ND
Αριθμός θέσεων 25
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Μήκος 1.50' (457.20mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λεπτομερής περιγραφή D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 1.50' (457.20mm) Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads