MDM-21SSB-A141
CannonCannon
Cannon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT
Φύλλα δεδομένων: MDM-21SSB-A141.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 531 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 531 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MDM-21SSB-A141 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 531 pcs Φύλλο δεδομένων MDM-21SSB-A141.pdf
Gauge Wire - Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Cup Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Shell Υλικό, Finish Aluminum, Chromate Conversion Plated Σειρά 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 096515-0353
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 21 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Προστασία Ingress -
Υλικό περιβλήματος Liquid Crystal Polymer (LCP) φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (Unthreaded)
Χαρακτηριστικά Shielded Λεπτομερής περιγραφή 21 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Τύπος Signal