MDM-21SH004B
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος MICRO 21POS SKT 24"
Φύλλα δεδομένων: 1.MDM-21SH004B.pdf2.MDM-21SH004B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MDM-21SH004B
Αριθμός εξαρτήματος MDM-21SH004B Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή MICRO 21POS SKT 24" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2052 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MDM-21SH004B.pdf2.MDM-21SH004B.pdf
Χρήση - Τύπος D-Type, Micro-D
θωράκιση - Σειρά MDM
Αλλα ονόματα 096515-0018
IMDM-21SH004B
IMDM-21SH004B-ND
MDM21SH004B-ND
Αριθμός θέσεων 21
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Μήκος 2.00' (609.60mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λεπτομερής περιγραφή D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 2.00' (609.60mm) Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads
Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Επικοινωνία Finish Gold
Χρώμα Multiple 2ο Connector Individual Wire Leads
1ο Connector Receptacle, Female Sockets
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MDM-21SH003P-A141
MDM-21SH003P-A141
Περιγραφή: MICRO
Σε απόθεμα: 571 pcs
Κατεβάστε: MDM-21SH003P-A141.pdf
RFQ
MDM-21SH003P
MDM-21SH003P
Περιγραφή: MICRO 21POS SKT 18"
Σε απόθεμα: 1754 pcs
Κατεβάστε: MDM-21SH003P.pdf
RFQ
MDM-21SH004B-A174
MDM-21SH004B-A174
Περιγραφή: MICRO 21C S 24" RBW NI