MDM-15SSB-A172
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN MICRO-D RCPT 15POS PNL MNT
Φύλλα δεδομένων: MDM-15SSB-A172.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 676 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 676 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MDM-15SSB-A172 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN MICRO-D RCPT 15POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 676 pcs Φύλλο δεδομένων MDM-15SSB-A172.pdf
Gauge Wire - Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Cup Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Shell Υλικό, Finish Aluminum, Gold Plated Σειρά 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 096513-0121
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 15 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Liquid Crystal Polymer (LCP)
φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (Unthreaded) Χαρακτηριστικά Shielded
Λεπτομερής περιγραφή 15 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Επικοινωνία Τύπος Signal Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Φόρμα Επικοινωνίας - Επικοινωνία Τέλος Πάχος -
Επικοινωνία Finish Gold Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets
Στυλ Connector D-Type, Micro-D Χρώμα -
Backspace Spacing -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MDM-15SSB-A174
MDM-15SSB-A174
Σε απόθεμα: 2300 pcs
Κατεβάστε: MDM-15SSB-A174.pdf
RFQ
MDM-15SSB
MDM-15SSB