MDM-15SH003M7
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος MICRO-D PLUG 15POS SKT 18" WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.MDM-15SH003M7.pdf2.MDM-15SH003M7.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MDM-15SH003M7
Αριθμός εξαρτήματος MDM-15SH003M7 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή MICRO-D PLUG 15POS SKT 18" WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1816 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MDM-15SH003M7.pdf2.MDM-15SH003M7.pdf
Χρήση - Τύπος D-Type, Micro-D
θωράκιση - Σειρά MDM
Αλλα ονόματα 096513-0690
IMDM-15SH003M7
IMDM-15SH003M7-ND
MDM15SH003M7-ND
Αριθμός θέσεων 15
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Μήκος 1.50' (457.20mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λεπτομερής περιγραφή D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 1.50' (457.20mm) Plug, Female Sockets to Individual Wire Leads