MDM-15SH003A
CannonCannon
Cannon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος MICRO-D PLUG 15POS SKT 18" WIRE
Φύλλα δεδομένων: MDM-15SH003A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MDM-15SH003A
Αριθμός εξαρτήματος MDM-15SH003A Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή MICRO-D PLUG 15POS SKT 18" WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1526 pcs Φύλλο δεδομένων MDM-15SH003A.pdf
Χρήση - Τύπος D-Type, Micro-D
θωράκιση - Σειρά MDM
Αλλα ονόματα 096513-0677
IMDM-15SH003A
IMDM-15SH003A-ND
MDM15SH003A-ND
Αριθμός θέσεων 15
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks Μήκος 1.50' (457.20mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λεπτομερής περιγραφή D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 1.50' (457.20mm) Plug, Female Sockets to Individual Wire Leads