MDM-100SH029K
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος MICRO 100 F 10" YEL JACKS
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 438 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 438 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MDM-100SH029K
Αριθμός εξαρτήματος MDM-100SH029K Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή MICRO 100 F 10" YEL JACKS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 438 pcs Φύλλο δεδομένων
Χρήση - Τύπος D-Type, Micro-D
θωράκιση Unshielded Σειρά MDM
Αριθμός θέσεων 100 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Μήκος 0.833' (254.00mm, 10.00") Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Λεπτομερής περιγραφή D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Yellow, Individual 0.833' (254.00mm, 10.00") Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads Unshielded Επικοινωνία Τέλος Πάχος -