MDM-100SCBRM17TL61
CannonCannon
Cannon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN MICRO-D RCPT 100POS R/A
Φύλλα δεδομένων: MDM-100SCBRM17TL61.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 148 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 148 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MDM-100SCBRM17TL61 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN MICRO-D RCPT 100POS R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 148 pcs Φύλλο δεδομένων MDM-100SCBRM17TL61.pdf
Gauge Wire - Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Wire Leads Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 097391-0377
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 4
Αριθμός θέσεων 100 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Shielded Λεπτομερής περιγραφή 100 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Τύπος Signal
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Φόρμα Επικοινωνίας -
Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Στυλ Connector D-Type, Micro-D
Χρώμα - Backspace Spacing -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MDM-100SCBRM17T
MDM-100SCBRM17T
Περιγραφή: CONN MICROD RCPT 100POS R/A SLDR