KPT07A16-26SEX
CannonCannon
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 26POS GOLD SLDR
Φύλλα δεδομένων: KPT07A16-26SEX.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KPT07A16-26SEX Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 26POS GOLD SLDR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1969 pcs Φύλλο δεδομένων KPT07A16-26SEX.pdf
Αξιολόγηση τάσης 600VAC, 850VDC Λήξη Solder
θωράκιση - Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά KPT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα IKPT07A16-26SEX
KPT07A1626SEX
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός θέσεων 26 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Χρώμα Olive Drab
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
KPT07A16-26SEW
KPT07A16-26SEW
Σε απόθεμα: 1716 pcs
Κατεβάστε: KPT07A16-26SEW.pdf
RFQ
KPT07A16-26S
KPT07A16-26S
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 26POS SOLDER CUP