KPT06E22-21SY
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 21POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων: KPT06E22-21SY.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 893 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 893 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του KPT06E22-21SY
Αριθμός εξαρτήματος KPT06E22-21SY Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 21POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 893 pcs Φύλλο δεδομένων KPT06E22-21SY.pdf
Αξιολόγηση τάσης 1000VAC, 1400VDC Λήξη Solder Cup
θωράκιση - Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 22-21 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά KPT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα KPT06E2221SY
Προσανατολισμός Y Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός θέσεων 21 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 21 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 13A