KPT06E12-10SZ
CannonCannon
Cannon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων: KPT06E12-10SZ.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του KPT06E12-10SZ
Αριθμός εξαρτήματος KPT06E12-10SZ Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4686 pcs Φύλλο δεδομένων KPT06E12-10SZ.pdf
Αξιολόγηση τάσης 600VAC, 850VDC Λήξη Solder Cup
θωράκιση - Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 12-10 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά KPT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα KPT06E1210SZ
Προσανατολισμός Z Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός θέσεων 10 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Προστασία Ingress Environment Resistant Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 50.0µin (1.27µm)