KPT06B14-15SX
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 15POS W/SKT INLINE
Φύλλα δεδομένων: 1.KPT06B14-15SX.pdf2.KPT06B14-15SX.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του KPT06B14-15SX
Αριθμός εξαρτήματος KPT06B14-15SX Κατασκευαστής ITT Cannon, LLC
Περιγραφή CONN PLUG 15POS W/SKT INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1824 pcs Φύλλο δεδομένων 1.KPT06B14-15SX.pdf2.KPT06B14-15SX.pdf
Τάση - Ονομαστική 600VAC, 850VDC Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά -
Shell Υλικό, Finish - Σειρά MIL-DTL-26482 Series I, KPT
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα IKPT06B14-15SX
KPT06B1415SX
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός θέσεων 15
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή KPT06B14-15SX Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 14-15
Χαρακτηριστικά Strain Relief Διευρυμένη περιγραφή 15 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Περιγραφή CONN PLUG 15POS W/SKT INLINE τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A, 13A
Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock Επικοινωνία Υλικό X
Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets
καλώδιο Διάμετρος 50µin (1.27µm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
KPT06B14-15S
KPT06B14-15S
Κατασκευαστές: ITT Cannon, LLC