KPT02E22-21SEX
CannonCannon
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 21POS GOLD SLDR
Φύλλα δεδομένων: KPT02E22-21SEX.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 600 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 600 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KPT02E22-21SEX Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 21POS GOLD SLDR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 600 pcs Φύλλο δεδομένων KPT02E22-21SEX.pdf
Αξιολόγηση τάσης 1000VAC, 1400VDC Λήξη Solder
θωράκιση - Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 8-33 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά KPT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα KPT02E2221SEX
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός θέσεων 21 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 13A