KPT02E18-11PA71
CannonCannon
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 11POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων: KPT02E18-11PA71.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KPT02E18-11PA71 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT MALE 11POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5393 pcs Φύλλο δεδομένων KPT02E18-11PA71.pdf
Αξιολόγηση τάσης 1000VAC, 1400VDC Λήξη Solder Cup
θωράκιση - Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά KPT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα IKPT02E18-11PA71
KPT02E1811PA71
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός θέσεων 11 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Προστασία Ingress Environment Resistant Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 13A Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 50.0µin (1.27µm)