KPT02E12-10SX
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 10POS W/SKT BOX
Φύλλα δεδομένων: 1.KPT02E12-10SX.pdf2.KPT02E12-10SX.pdf3.KPT02E12-10SX.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του KPT02E12-10SX
Αριθμός εξαρτήματος KPT02E12-10SX Κατασκευαστής ITT Cannon, LLC
Περιγραφή CONN RCPT 10POS W/SKT BOX Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Τάση - Ονομαστική 600VAC, 850VDC Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Shell Υλικό, Finish - Σειρά MIL-DTL-26482 Series I, KPT
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα IKPT02E12-10SX
KPT02E1210SX
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός θέσεων 10
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Flange Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή KPT02E12-10SX Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 12-10
Χαρακτηριστικά - Διευρυμένη περιγραφή 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Περιγραφή CONN RCPT 10POS W/SKT BOX τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A