KPT01J24-61S
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 61POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων: KPT01J24-61S.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του KPT01J24-61S
Αριθμός εξαρτήματος KPT01J24-61S Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 61POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3984 pcs Φύλλο δεδομένων KPT01J24-61S.pdf
Αξιολόγηση τάσης 600VAC, 850VDC Λήξη Solder Cup
θωράκιση - Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 24-61 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά KPT
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός θέσεων 61
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) τοποθέτηση Χαρακτηριστικό -
Χαρακτηριστικά Backshell, Strain Relief στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A