KPSE6E14-12PXDN
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: KPSE6E14-12PXDN.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KPSE6E14-12PXDN Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4485 pcs Φύλλο δεδομένων KPSE6E14-12PXDN.pdf
Αξιολόγηση τάσης 600VAC, 850VDC Λήξη Crimp
θωράκιση - Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 14-12 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά KPSE
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα KPSE6E1412PXDN
Προσανατολισμός X Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός θέσεων 12 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Προστασία Ingress Environment Resistant Χαρακτηριστικά Shrink Boot Adapter
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A, 13A Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 50.0µin (1.27µm)