KPSE07E20-39S
CannonCannon
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: KPSE07E20-39S.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 718 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 718 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του KPSE07E20-39S
Αριθμός εξαρτήματος KPSE07E20-39S Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 718 pcs Φύλλο δεδομένων KPSE07E20-39S.pdf
Αξιολόγηση τάσης 600VAC, 850VDC Λήξη Crimp
θωράκιση - Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά KPSE
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα KPSE07E2039S
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός θέσεων 39 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Χαρακτηριστικά Backshell στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A, 13A