KPSE06F24-61PZ
CannonCannon
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: KPSE06F24-61PZ.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 569 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 569 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KPSE06F24-61PZ Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 569 pcs Φύλλο δεδομένων KPSE06F24-61PZ.pdf
Αξιολόγηση τάσης 600VAC, 850VDC Λήξη Crimp
θωράκιση - Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 24-61 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά KPSE
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα IKPSE06F24-61PZ
KPSE06F2461PZ
Προσανατολισμός Z Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός θέσεων 61 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Χαρακτηριστικά Strain Relief στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A