KPSE06F16-26SDX
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 26POS W/SKT INLINE
Φύλλα δεδομένων: KPSE06F16-26SDX.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KPSE06F16-26SDX Κατασκευαστής ITT Cannon, LLC
Περιγραφή CONN PLUG 26POS W/SKT INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4309 pcs Φύλλο δεδομένων KPSE06F16-26SDX.pdf
Τάση - Ονομαστική 600VAC, 850VDC Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Υλικό, Finish - Σειρά MIL-DTL-26482 Series I, KPSE
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα IKPSE06F16-26SDX
KPSE06F1626SDX
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός θέσεων 26
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή KPSE06F16-26SDX
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 16-26 Χαρακτηριστικά Strain Relief
Διευρυμένη περιγραφή 26 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Περιγραφή CONN PLUG 26POS W/SKT INLINE
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock