KPSE06E20-39PX
CannonCannon
Cannon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: KPSE06E20-39PX.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 933 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 933 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KPSE06E20-39PX Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 933 pcs Φύλλο δεδομένων KPSE06E20-39PX.pdf
Αξιολόγηση τάσης 600VAC, 850VDC Λήξη Crimp
θωράκιση - Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 20-39 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά KPSE
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα KPSE06E2039PX
Προσανατολισμός X Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός θέσεων 39 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Χαρακτηριστικά Backshell στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 39 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A, 13A
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Χρώμα Olive Drab
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
KPSE06E20-39SDX
KPSE06E20-39SDX
Περιγραφή: CONN PLUG FMALE 39POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 1191 pcs
Κατεβάστε: KPSE06E20-39SDX.pdf
RFQ
KPSE06E20-39SF0
KPSE06E20-39SF0
Περιγραφή: CONN PLG HSG FMALE 39POS INLINE
Σε απόθεμα: 1484 pcs
Κατεβάστε: KPSE06E20-39SF0.pdf
RFQ
KPSE06E20-39P
KPSE06E20-39P