KPSE06E18-32SY
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: KPSE06E18-32SY.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KPSE06E18-32SY Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1593 pcs Φύλλο δεδομένων KPSE06E18-32SY.pdf
Αξιολόγηση τάσης 600VAC, 850VDC Λήξη Crimp
θωράκιση - Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 18-32 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά KPSE
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα IKPSE06E18-32SY
KPSE06E1832SY
Προσανατολισμός Y Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός θέσεων 32 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Χαρακτηριστικά Backshell στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A
Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets Χρώμα Olive Drab
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
KPSE06E18-32SYDN
KPSE06E18-32SYDN