KPSE06E14-19PDNF0
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: KPSE06E14-19PDNF0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KPSE06E14-19PDNF0 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2626 pcs Φύλλο δεδομένων KPSE06E14-19PDNF0.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 14-19
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Chromate over Cadmium
Σειρά KPSE Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα IKPSE06E14-19PDNF0
KPSE06E1419PDNF0
Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός θέσεων 19
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Εισαγάγετε υλικό Polychloroprene Προστασία Ingress Environment Resistant
περιλαμβάνει - στέγαση χρώμα Olive Drab
Χαρακτηριστικά Backshell, Coupling Nut, Shrink Boot Adapter στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut, Shrink Boot Adapter Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.185" (30.10mm) Επικοινωνία Τύπος Crimp