KPSE01B20-16PX
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 16POS CBL MNT PIN
Φύλλα δεδομένων: KPSE01B20-16PX.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KPSE01B20-16PX Κατασκευαστής ITT Cannon, LLC
Περιγραφή CONN RCPT 16POS CBL MNT PIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3961 pcs Φύλλο δεδομένων KPSE01B20-16PX.pdf
Τάση - Ονομαστική 1000VAC, 1400VDC Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά -
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Υλικό, Finish - Σειρά MIL-DTL-26482 Series I, KPSE
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα KPSE01B2016PX
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός θέσεων 16
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή KPSE01B20-16PX
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 20-16 Χαρακτηριστικά Strain Relief
Διευρυμένη περιγραφή 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Περιγραφή CONN RCPT 16POS CBL MNT PIN
τρέχουσα Αξιολόγηση 13A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock