KPSE01B16-26SY
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 26POS CBL MNT W/SKTS
Φύλλα δεδομένων: 1.KPSE01B16-26SY.pdf2.KPSE01B16-26SY.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KPSE01B16-26SY Κατασκευαστής ITT Cannon, LLC
Περιγραφή CONN RCPT 26POS CBL MNT W/SKTS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1033 pcs Φύλλο δεδομένων 1.KPSE01B16-26SY.pdf2.KPSE01B16-26SY.pdf
Τάση - Ονομαστική 600VAC, 850VDC Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά -
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Υλικό, Finish - Σειρά MIL-DTL-26482 Series I, KPSE
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα IKPSE01B16-26SY
KPSE01B1626SY
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός θέσεων 26
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή KPSE01B16-26SY Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 16-26
Χαρακτηριστικά Strain Relief Διευρυμένη περιγραφή 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Περιγραφή CONN RCPT 26POS CBL MNT W/SKTS τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A