KPSE00P20-39PY
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 39POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: KPSE00P20-39PY.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KPSE00P20-39PY Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT MALE 39POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5843 pcs Φύλλο δεδομένων KPSE00P20-39PY.pdf
Αξιολόγηση τάσης 600VAC, 850VDC Λήξη Crimp
θωράκιση - Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 20-39 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά KPSE
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα KPSE00P2039PY
Προσανατολισμός Y Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός θέσεων 39 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Προστασία Ingress Environment Resistant Χαρακτηριστικά Potted
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A, 13A Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 50.0µin (1.27µm)