KPSE00P14-15S
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 15POS WALL MNT SKT
Φύλλα δεδομένων: KPSE00P14-15S.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του KPSE00P14-15S
Αριθμός εξαρτήματος KPSE00P14-15S Κατασκευαστής ITT Cannon, LLC
Περιγραφή CONN RCPT 15POS WALL MNT SKT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1192 pcs Φύλλο δεδομένων KPSE00P14-15S.pdf
Τάση - Ονομαστική 600VAC, 850VDC Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Υλικό, Finish - Σειρά MIL-DTL-26482 Series I, KPSE
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα KPSE00P1415S
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός θέσεων 15
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Flange Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή KPSE00P14-15S Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 14-15
Χαρακτηριστικά Potted Διευρυμένη περιγραφή 15 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Περιγραφή CONN RCPT 15POS WALL MNT SKT τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A, 13A