KPSE00A12-10P
CannonCannon
Cannon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: KPSE00A12-10P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του KPSE00A12-10P
Αριθμός εξαρτήματος KPSE00A12-10P Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1822 pcs Φύλλο δεδομένων KPSE00A12-10P.pdf
Αξιολόγηση τάσης 600VAC, 850VDC Λήξη Crimp
θωράκιση - Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 12-10 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά KPSE
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα KPSE00A1210P
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός θέσεων 10 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Backshell στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A
Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins Χρώμα Olive Drab
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
KPSE00A14-12P
KPSE00A14-12P
Περιγραφή: CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 1197 pcs
Κατεβάστε: KPSE00A14-12P.pdf
RFQ
KPSA55
KPSA55
Κατασκευαστές: TDK-Lambda Americas, Inc.
Περιγραφή: PWR SPLY BRD MNT 5V 1A 5W
Σε απόθεμα: 5624 pcs
Κατεβάστε: KPSA55.pdf
RFQ
KPSE00A12-10PW
KPSE00A12-10PW