KJB7T23W55BE
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSG FMALE 55POS PNL MT
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του KJB7T23W55BE
Αριθμός εξαρτήματος KJB7T23W55BE Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT HSG FMALE 55POS PNL MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5416 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 23-55
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium over Electroless Nickel
Σειρά KJB Συσκευασία Bulk
Προσανατολισμός E Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C
Αριθμός θέσεων 55 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut
Εισαγάγετε υλικό Plastic Προστασία Ingress Environment Resistant
περιλαμβάνει - στέγαση χρώμα Olive Drab
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση -