KJB7T23W21JE
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του KJB7T23W21JE
Αριθμός εξαρτήματος KJB7T23W21JE Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5293 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση - Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά KJB
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός E
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 21
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση -