KJB7T23F21BE
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του KJB7T23F21BE
Αριθμός εξαρτήματος KJB7T23F21BE Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4633 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 23-21
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Σειρά KJB Συσκευασία Bulk
Προσανατολισμός E Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 21 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Εισαγάγετε υλικό Plastic Προστασία Ingress Environment Resistant
περιλαμβάνει - στέγαση χρώμα Silver
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 21 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση -