KJB7T17W26BE
CannonCannon
Cannon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του KJB7T17W26BE
Αριθμός εξαρτήματος KJB7T17W26BE Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2080 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 17-26
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium over Electroless Nickel
Σειρά KJB Συσκευασία Bulk
Προσανατολισμός E Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C
Αριθμός θέσεων 26 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Εισαγάγετε υλικό Plastic
Προστασία Ingress Environment Resistant περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Olive Drab Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount