KJB0T23J21HE
CannonCannon
Cannon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του KJB0T23J21HE
Αριθμός εξαρτήματος KJB0T23J21HE Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5547 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση - Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 23-21 Shell Material Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά KJB
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός E
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 21
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση -