KJA0T21W11SA
CannonCannon
Cannon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: KJA0T21W11SA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του KJA0T21W11SA
Αριθμός εξαρτήματος KJA0T21W11SA Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4142 pcs Φύλλο δεδομένων KJA0T21W11SA.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση - Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 21-11 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά KJA
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 111432-0112
IKJA0T21W11SA
IKJA0T21W11SA-ND
Προσανατολισμός A Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C
Αριθμός θέσεων 11 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Προστασία Ingress Environment Resistant Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold