KJA0T21F39PN
CannonCannon
Cannon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 39POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: KJA0T21F39PN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του KJA0T21F39PN
Αριθμός εξαρτήματος KJA0T21F39PN Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT MALE 39POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5868 pcs Φύλλο δεδομένων KJA0T21F39PN.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση - Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά KJA
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 39
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση -