KJ6T24B61SBL
CannonCannon
Cannon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSG FMALE 61POS INLINE
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο πωλητής δεν έχει οριστεί / ο πωλητής δεν έχει οριστεί
Κατάσταση αποθεμάτων 347 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 347 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του KJ6T24B61SBL
Αριθμός εξαρτήματος KJ6T24B61SBL Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN PLUG HSG FMALE 61POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο πωλητής δεν έχει οριστεί / ο πωλητής δεν έχει οριστεί
Διαθέσιμη ποσότητα 347 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 24-61
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium over Electroless Nickel
Σειρά KJ Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 110488-0266 Προσανατολισμός B
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 61
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Εισαγάγετε υλικό Plastic Προστασία Ingress Environment Resistant
περιλαμβάνει - στέγαση χρώμα Olive Drab
Χαρακτηριστικά Coupling Nut στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Electroless Nickel
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.765" (44.83mm) Επικοινωνία Τύπος Crimp