FRCIR06F36A-22SF80VO
CannonCannon
Cannon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSG FMALE 22POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: 1.FRCIR06F36A-22SF80VO.pdf2.FRCIR06F36A-22SF80VO.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FRCIR06F36A-22SF80VO Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN PLUG HSG FMALE 22POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4756 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FRCIR06F36A-22SF80VO.pdf2.FRCIR06F36A-22SF80VO.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 36-A22
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Chromate over Cadmium
Σειρά MIL-DTL-5015, CIR Συσκευασία Bulk
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός θέσεων 22 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) τοποθέτηση Χαρακτηριστικό -
Εισαγάγετε υλικό Rubber Προστασία Ingress Environment Proof
περιλαμβάνει - στέγαση χρώμα Olive Drab
Χαρακτηριστικά Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 22 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 2.610" (66.29mm) Επικοινωνία Τύπος Crimp