FRCIR030RVFP40A60SWF80VOT118
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN HSG RCPT 60POS PNL MNT SCKT
Φύλλα δεδομένων: 1.FRCIR030RVFP40A60SWF80VOT118.pdf2.FRCIR030RVFP40A60SWF80VOT118.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 727 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 727 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FRCIR030RVFP40A60SWF80VOT118 Κατασκευαστής ITT Cannon, LLC
Περιγραφή CONN HSG RCPT 60POS PNL MNT SCKT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 16 Χρήση Unshielded
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Proof Τύπος For Female Sockets
στοίβαγμα Κατεύθυνση Crimp Τερματισμός ασπίδας Circular
Shell Υλικό, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Σειρά MIL-DTL-5015, CIR Κατάσταση RoHS Bulk
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Black Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός θέσεων 60 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση Flame Retardant
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 40-A60 Εισαγάγετε υλικό -
περιλαμβάνει - Χαρακτηριστικά Backshell
Διευρυμένη περιγραφή 60 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Backshell Περιγραφή CONN HSG RCPT 60POS PNL MNT SCKT