DDMAY50PNMBK52F0
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος DSUB 50 M CRIMP NMB
Φύλλα δεδομένων: DDMAY50PNMBK52F0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DDMAY50PNMBK52F0 Κατασκευαστής Cannon
Διαθέσιμη ποσότητα 1011 pcs Φύλλο δεδομένων DDMAY50PNMBK52F0.pdf
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 5 (DD, D) Shell Υλικό, Finish Brass, Gold Plated
Shell Τέλος Πάχος 50µin (1.27µm) Σειρά D*MA
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα IDDMAY50PNMBK52F0
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 3
Αριθμός θέσεων 50 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Κύκλοι του ζευγαρώματος 200
Προστασία Ingress - φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (Unthreaded)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Thermoplastic
Λεπτομερής περιγραφή Plug for Male Contacts Housing D-Sub Connector 50 Position Επικοινωνία Τύπος Signal
Τύπος υποδοχής Plug for Male Contacts Στυλ Connector D-Sub
Χρώμα -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DDMAY50PNMB
DDMAY50PNMB
Περιγραφή: CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
Σε απόθεμα: 1481 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
DDMAY50PNMBK52
DDMAY50PNMBK52