DDMAM78PNM-F225F0
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος DSUB 78 M CRIMP HD G50 NM SS
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DDMAM78PNM-F225F0 Κατασκευαστής Cannon
Διαθέσιμη ποσότητα 1606 pcs Φύλλο δεδομένων
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 5 (DD, D) High Density Shell Υλικό, Finish Stainless Steel
Shell Τέλος Πάχος - Σειρά 24308-Style, D*MAM
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός σειρών 4 Αριθμός θέσεων 78
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Κύκλοι του ζευγαρώματος - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress - φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (Unthreaded)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Λεπτομερής περιγραφή Plug for Male Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 78 Position Επικοινωνία Τύπος Signal
Τύπος υποδοχής Plug for Male Contacts Στυλ Connector D-Sub, High Density
Χρώμα Black
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DDMAM78PNMA101
DDMAM78PNMA101
Σε απόθεμα: 841 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
DDMAM78PNMBK47F0
DDMAM78PNMBK47F0
Περιγραφή: DSUB 78 M CRIMP NMB F0
Σε απόθεμα: 647 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
DDMAM78PNM
DDMAM78PNM
Περιγραφή: CONN DSUB HD PLUG 78POS PNL MNT
Σε απόθεμα: 721 pcs
DDMAM78PK87F0
DDMAM78PK87F0
Περιγραφή: DSUB 78 M HD CRIMP G50 TIN
Σε απόθεμα: 1712 pcs
DDMAM78PNM-F225
DDMAM78PNM-F225