DDMA78SPNMBK128K134
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN D-SUB HD PLUG 78POS PNL MNT
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DDMA78SPNMBK128K134 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB HD PLUG 78POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5247 pcs Φύλλο δεδομένων
Gauge Wire 22-28 AWG Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Crimp Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 5 (DD, D) High Density
Shell Υλικό, Finish Aluminum, Gold Plated Σειρά D*MA
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 4 Αριθμός θέσεων 78
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 78 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνία Τύπος Signal