DDM36W4P1AFNA191K87
CannonCannon
Cannon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN D-SUB PLUG 36POS R/A SOLDER
Φύλλα δεδομένων: 1.DDM36W4P1AFNA191K87.pdf2.DDM36W4P1AFNA191K87.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DDM36W4P1AFNA191K87 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 36POS R/A SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5450 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DDM36W4P1AFNA191K87.pdf2.DDM36W4P1AFNA191K87.pdf
Gauge Wire - Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 5 (DD, D) - 36W4
Shell Υλικό, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Σειρά Combo D®, D*M
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 3 Αριθμός θέσεων 36 (32 + 4 Coax or Power)
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole, Right Angle Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνία Τύπος Signal and Coax or Power (Not Included)