DCU-37P-K87-F0
CannonCannon
Cannon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN DSUB PLUG 37POS HSG
Φύλλα δεδομένων: DCU-37P-K87-F0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DCU-37P-K87-F0 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN DSUB PLUG 37POS HSG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 16020 pcs Φύλλο δεδομένων DCU-37P-K87-F0.pdf
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 4 (DC, C) Shell Υλικό, Finish Steel, Tin-Nickel Plated
Shell Τέλος Πάχος - Σειρά D*U
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 110978-0037
DCU37PK87F0
IDCU37PK87F0
IDCU37PK87F0-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 37 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Κύκλοι του ζευγαρώματος -
Προστασία Ingress - φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (Unthreaded)
Χαρακτηριστικά Grounding Indents διηλεκτρικό υλικό Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled
Λεπτομερής περιγραφή Plug for Male Contacts Housing D-Sub Connector 37 Position Επικοινωνία Τύπος Signal