DCMY21WA4PA191K87
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN D-SUB PLUG 21POS PNL MNT
Φύλλα δεδομένων: DCMY21WA4PA191K87.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DCMY21WA4PA191K87 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 21POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4150 pcs Φύλλο δεδομένων DCMY21WA4PA191K87.pdf
Gauge Wire 8-26 AWG Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Cup Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 4 (DC, C) - 21WA4
Shell Υλικό, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Σειρά Combo D®, D*M
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 21 (17 + 4 Coax or Power)
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνία Τύπος Signal and Coax or Power (Not Included)