DCMP-13C6P-J-K87
CannonCannon
Cannon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
Φύλλα δεδομένων: 1.DCMP-13C6P-J-K87.pdf2.DCMP-13C6P-J-K87.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DCMP-13C6P-J-K87 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2020 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DCMP-13C6P-J-K87.pdf2.DCMP-13C6P-J-K87.pdf
Gauge Wire - Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 4 (DC, C) - 13W6
Shell Υλικό, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Σειρά Combo D®, D*M
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 053514-1955
DCMP13C6PJK87
IDCMP13C6PJK87
IDCMP13C6PJK87-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 13 (7 + 6 Coax) τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A, 7.5A Επικοινωνία Τύπος Coax and Signal